Yemekteyiz 2 Nisan 2018

Yemekteyiz 2 Nisan 2018 1. Gün Selçuk GİRGİN, 2. gün Dilan Aydan SAMAHOR ÇAM, 3. gün Çiğdem SELAMET, 4. gün Salih EPYILDIZ  ve 5. gün final günü Güneş Eren DOĞAN yarışıyor. Buradan vereceğiz ayrıca kim olduklarını da paylaşacağız. Her gün bu yarışmacıların aldığı puanları sitemizden takip edebilirsiniz.

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yemekteyiz 2 Nisan 2018” için bir yorum

  • 16 Haziran 2018 Cumartesi tarihinde, saat 03:24
    Permalink

    Yemekteyiz bugünkü bölüm ~ Yemekteyiz 16-06-2018 00:24:15

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.