Olay Yeri 21 Mart Çarşamba 143. Bölüm videosuOlay Yeri programı 21 Mart çarşamba Hangi Ünlü Sanatçının Annesi İlaç Verilerek Öldürüldü? 20 Aylık Bebeğin İstismarı Özel Hastane Tarafından Polise Bildirilmedi Mi? Şimdi! Görüntülerdeki Kişi Hasan Germiç Mi? Savcılıktan Haber Geldi! Aileden Biri Gelip Görüntüleri Bozüyük’te İzleyebilir!

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Olay Yeri 21 Mart Çarşamba 143. Bölüm videosu” için bir yorum

  • 24 Haziran 2018 Pazar tarihinde, saat 16:27
    Permalink

    Olay Yeri bugünkü bölüm ~ Olay Yeri 24-06-2018 13:27:21

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.