Gelinim Mutfakta 7 Mayıs 2018

Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs bugün 41. Bölüm Fragmanı yayında! Yarışmaya yeni giren gelin gerginliğe neden oluyor! Dokuzuncu hafta 7 Mayıs Pazartesi günü gergin başlıyor. Yarışmaya yeni katılan gelin ve kaynana sıkıntıya sebep oluyorlar. Tartışmanın boyutu yükseldiği sırada Fatih Ürek müdahale etmek zorunda kalıyor.

Kanal D Pazartesi Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Kanal D yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Kanal D Yayın akışı 07.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Kanal D
Kanal D

Kanal D Yayın Akışı 7 Mayıs 2018 – Pazartesi

06:45 Kanal D İle Günaydın Türkiye
09:45 Ver Elini Aşk
12:45 Gelinim Mutfakta
15:00 Magazin D
16:30 Arka Sokaklar
18:30 Buket Aydın’la Kanal D Haber
20:00 Siyah Beyaz Aşk
02:15 Gelinim Mutfakta
04:00 Hayat Şarkısı
06:45 Kanal D İle Günaydın Türkiye

Gelinim Mutfakta sunucusu Fatih Ürek hakkında kısa bilgi; 

Gelinim Mutfakta
Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek, Türk fantezi ve pop müzik şarkıcısı. Müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Vikipedi
Doğum tarihi: 3 Nisan 1956 (62 yaşında), Erzurum, Türkiye
Ebeveynler: Şerafettin Ürek, Seher Ürek
Filmler: Rimolar ve Zimolar: Kasabada Barış

Gelinim Mutfakta’da 8. Hafta kim elendi?

Gelinim Mutfakta’da 8. Hafta kim birinci oldu?

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs 2018” için bir yorum

  • 11 Haziran 2018 Pazartesi tarihinde, saat 00:29
    Permalink

    Karabük merkezden ben Ali Rıza. Slm paylaşımın vallaha güzel, twitter da paylaştım 10-06-2018 21:29:38

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.