Gelinim Mutfakta 29 Mart 2018 izleGelinim Mutfakta 29 Mart Fragmanı yayında! Yarışmacılar final öncesi belirlenen yemekte ustalıklarını sergileyecekler! Gelinim Mutfakta, hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’de! Gelinim Mutfakta’da 3. haftanın sonuna yaklaşıldığında gerilim iyice yükseliyor. Arzu ile diğer yarışmacılar büyük bir tartışmanın içine giriyorlar. Perşembe günü kim birinci olacak? Hafta finali yaklaşırken neler yaşanacak?

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 29 Mart 2018 izle” için 3 yorum

 • 31 Mart 2018 Cumartesi tarihinde, saat 09:15
  Permalink

  Başarılarınızın devamını dilerim

  Yanıtla
 • 31 Mart 2018 Cumartesi tarihinde, saat 11:11
  Permalink

  Elinize sağlık

  Yanıtla
 • 29 Haziran 2018 Cuma tarihinde, saat 15:35
  Permalink

  Ben Mehmet Ali Diyarbakır Merhaba

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.