Bir Hülya Avşar Sohbeti 13 Nisan 2018 Saba TümerBir Hülya Avşar Sohbeti 13 Nisan Saba Tümer “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nde!

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu program sunucusu Saba Tümer.

“Kahkahalarımın Azaldığını Hissettiğim An Program Yapmayı Bıraktım.”

“Bayan Kahkaha” lakablı Saba Tümer programlarında gülmeyi azalttığını hissettiği an ekrandan uzak durup, kitap yazmaya karar verdiğini söyledi.

Saba Tümer, kitap yazmaya nasıl karar verdiğini Hülya Avşar’a anlatıyor.

Bir “Beni Güldürsün”
İki “Hayatıma Karışmasın”
Üç “Canım Ne Zaman İsterse O Zaman Göreyim!..”

Bir erkekte aradığı şeyleri sıralayan Hülya Avşar’dan Saba Tümer’in isteği ne oldu?

Saba Tümer’den Hülya Avşar’a şok soru!

“Hiç Tacize Uğradın mı?”
Saba Tümer’in sorduğu soruya Hülya Avşar’ın cevabı ne olacak?

Yeni çıkardığı “21 Günde Mutluluk” isimli kitabıyla Saba Tümer’in konuk olduğu “Bir Hülya Avşar Sohbeti” cuma akşamı saat 00:15’te…

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Düzenli olarak her gün Star TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Star TV Yayın akışı 13.04.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Star TV Yayın Akışı 13 Nisan 2018 – Cuma

07:00 AVLU / TKR
08:30 BENİ AFFET / TKR
09:45 ADINI SEN KOY
11:00 DUYMAYAN KALMASIN
13:00 OLAY YERİ BALÇİÇEK İLTER
15:30 BENİ AFFET / 1362
17:00 ADINI SEN KOY
19:00 STAR ANA HABER
20:00 İSTANBULLU GELİN / 45

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir Hülya Avşar Sohbeti 13 Nisan 2018 Saba Tümer” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.