bugun 2018-02-13

Zahide Yetiş 13 Şubat 2018, Zahide Yetiş izle, Zahide Yetiş 13 Şubat, Zahide Yetiş bugün Ayça Kaya’nın formda kalmak isteyenlere sağlıklı ve lezzetli tarifler

Zahide Yetiş bugün; kadın hastalıkları ve tüp bebek uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu, 40 yaş ve üstü hanımlarda gebeliğin mümkün olup olmadığını anlatacak. İç hastalıkları uzmanı Dr. Ayça Kaya’nın formda kalmak isteyenlere sağlıklı ve lezzetli tarifler vereceği programda, diyetisyenlik bölümü öğrencisi Onur Habat ise kendi çabalarıyla nasıl 60 kilo verdiğini izleyenlerle paylaşacak.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*