bugun 2018-02-13

Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 13 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 13 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Özlenen Baz’ın sır dolu ölümü

Gerçeğin Peşinde bugün; Sultan Dursun kimin kızı? Sevim Dursun eşinin kızını aramaya devam ediyor! Bir çaydanlık hediye ederek Mehmet bey’i dolandırdılar! Mehmet Kaya ve eşi bu dolandırıcılık olayından nasıl kurtulacak? Güngör ve Ferdi Ete ile ilgili gelişmeler. 28 yaşındaki Özlenen Baz’ın sır dolu ölümü aydınlanacak mı? Kandilli’de yürüyen genç kadın sokak ortasında zorla arabaya bindirilmek istendi! Işık Hanım yaşadıklarını anlatıyor.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*