bugun 2018-02-13

Cansu Canan ile Öteki Gündem 13 Şubat 2018, Cansu Canan ile Öteki Gündem izle, Cansu Canan ile Öteki Gündem 13 Şubat, Cansu Canan ile Öteki Gündem bugün Prof. Dr. Canan Karatay

Cansu Canan ile Öteki Gündem bugün; Dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizm, semboller ve kadim uygarlıkların konuşulduğu programda Canan’ın konuları Prof. Dr. Canan Karatay, Prof. Dr. Mehmet Okuyan, Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, Prof. Dr. Caner Taslaman, Dr. Lütfü Özşahin, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Ufuk Tarhan, Prof. Dr. Uğur Batı, Sefer Darıcı, Prof. Dr. Ahmet Taşağıl, Yalçın Koçak ve Abdullah Çiftçi olacak.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*