Zahide Yetiş 21 Eylül 2018

Zahide Yetiş’le Saat Kaçta Başlıyor?

Sunucusu: Zahide Yetiş

Saat : 15:00 – 18:45 (225 dk)

Youtube Bölümleri : Buradan Bak

Show TV Bölümleri Resmi Sitesi: Bakınız

Zahide Yetiş’le 494. Bölümünde; Zahide Yetiş programda doğum sürecinde yaşadığı güzel anları sevenleriyle paylaştı. Oğlu Atlas’ın dünyaya geliş sürecini anlatan Zahide Yetiş duygusal anlar yaşadı. Eşi Cem Bey ve kayınvalidesi bu güzel anlarda neler hissettiklerini mikrofonlara açıkladı.

Zahide Yetişle’nin 493. Bölümünde; Alişan Kapaklıkaya, yüreklere dokunan hikayeleriyle Zahide Yetişle’nin konuğu oldu. Kalplere dokunan yeni hikayesiyle herkesi etkiledi.

Zahide Yetiş program bilgisi

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş’le bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş’le yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.