Yeni Bir Ben 14 Eylül 2018

Yeni Bir Ben saat kaçta Başlıyor?

Yeni Bir Ben Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez Saat : 15.30 – 17:00 (90 dakika)
Tür : Eğlence Kanal D Youtube Bölümleri: Buradan Bak

5. Bölüm kim kazandı 1. hafta finalinde kazanan belli olacak. Yarışmacılar arasındaki rekabet giderek kızışmaya başlıyor! Hangi yarışmacı jüriden tam puan alacak? 

Bu program kendi alanında bir ilk gibi ama daha öncede başka kanalda yayınlanmış. Acaba Kanal D ekranlarında uzun soluklu olacak mı? Hep beraber göreceğiz.Değişime ihtiyaç duyan 5 kadın! 5 inanılmaz değişim! Ve kıyasıya bir moda yarışı! Yeni Bir Ben hafta içi her gün 15.30’da Kanal D’de!

Bunları izlediniz mi?

Yeni Bir Ben Program Bilgisi

Yeni Bir Ben
Yeni Bir Ben

Değişime ihtiyaç duyan 5 kadın! 5 inanılmaz değişim! Ve kıyasıya bir moda yarışı! Raşit Bağzıbağlı, Tuvana Büyükçınar, Şebnem Dönmez’in jüri koltuğunda. Hafta içi her gün ekrana gelecek olan program beş farklı kadının hikâyesini baştan yazacak. Fiziken ve ruhen yeni biri olmaya ihtiyaç duyan beş kadının büyük değişimini ekrana getirecek olan  aynı zamanda kıyasıya bir moda yarışı da gerçekleşecek. Hafta sonu Cuma günü kim kazandı belli olacak. Yeni Bir Ben hem güzellik hem bir yarışma olarak her hafta jüri üyelerinden en çok puanı alan yarışmanın haftanın birincisi olma hakkını kazanıyor.

Kanal D Değişim programı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.