Yemekteyiz 9 Mayıs 2018

Yemekteyiz

Yemekteyiz 9 Mayıs bugün 1. Gün Murat Özdemir, 2. gün Nevin Akyıldız, 3. gün Nurcan Toprak, 4. gün Anthony Mckınley ve 5. gün Seda Demirtaş final günü yarışıyor. Her gün bu yarışmacıların aldığı puanları sitemizden takip edebilirsiniz.

7 Mayıs – 11 Mayıs yarışmacıları bilgileri burada olacak

Murat Özdemir / Aşçı
1.Gün Yarışmacısı toplamda 15 puan aldı!!!

Nevin Akyıldız / Saha satış sorumlusu

2.Gün Yarışmacısı toplamda 18 puan aldı!!!

Nurcan Toprak / Ev hanımı
3.Gün Yarışmacısı toplamda 19 puan aldı!!!

Anthony Mckınley / Ressam

4.Gün Yarışmacısı toplamda kaç puan aldı!!!

Seda Demirtaş / Gayrimenkul Danışmanı
5.Gün Yarışmacısı toplamda kaç puan aldı!!!

İŞTE TÜM YARIŞMACILARIN TANITIM VİDEOSU;

SON HAFTANIN KAZANANI BİRİNCİSİ;

Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu hakkında kısa bilgi;

Onur Büyüktopçu, Türk oyuncu, cast direktörü ve menajer. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı. Vikipedi

Doğum tarihi: 24 Nisan 1982 (35 yıl yaşında), İstanbul, Türkiye

Yemekteyiz Onur Büyüktopçu
Yemekteyiz Onur Büyüktopçu

TV8 Çarşamba Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün TV8 yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, TV8 Yayın akışı 09.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

TV8 Yayın Akışı 9 Mayıs 2018 – Çarşamba

Survivor Panorama 19 Nisan 2018

TV8

23:15 Banker Bilo
00:45 Yemekteyiz
02:15 Gerçeğin Peşinde
04:15 Gel Konuşalım
06:45 Günaydın Doktor
08:00 Çok Güzel Hareketler Bunlar
08:30 Maşa İle Koca Ayı
09:00 Gel Konuşalım
10:45 Survıvor Panorama
13:00 Gerçeğin Peşinde
15:45 Yemekteyiz
20:00 Çakallarla Dans 4

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.