Yemekteyiz 14 Haziran 2018

Yemekteyiz

Yemekteyiz 14 Haziran 2018 bugün 1. Gün Abdullah Yılmaz, 2. gün Nurhayat Aydoğan, 3. gün M. Beyhan Ekmen, 4. gün Rüya Doğan ve 5. gün Cevriye Tatlı Uran final günü yarışıyor. Her gün bu yarışmacıların aldığı puanları sitemizden takip edebilirsiniz.

11 Haziran – 15 Haziran yarışmacıları bilgileri burada olacak

Abdullah Yılmaz / Kamu işçisi
1.Gün Yarışmacısı toplamda 16 puan aldı!!!

Nurhayat Aydoğan / Edebiyat Öğretmeni
2. Gün Yarışmacısı toplamda 20 puan aldı!!!

M. Beyhan Ekmen / Restoran işletmecisi
3.Gün Yarışmacısı toplamda 17 puan aldı!!!

Rüya Doğan / Muhasebeci
4. Gün Yarışmacısı toplamda 9 puan aldı!!!

Cevriye Tatlı Uran / Kozmetik Firması Sahibi
5. Gün Yarışmacısı toplamda kaç puan aldı!!!

TV8 Perşembe Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün TV8 yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, TV8 Yayın akışı 13.06.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

TV8 Yayın Akışı 14 Haziran 2018 – Perşembe

Survivor Panorama 19 Nisan 2018

00:15 Emre Dorman İle Aklımdaki
02:15 Yemekteyiz
04:15 Gel Konuşalım
05:30 Survıvor Panorama
07:00 Günaydın Doktor
08:30 Çok Güzel Hareketler Bunlar
10:00 Gel Konuşalım
12:00 Arda’nın Ramazan Mutfağı
13:00 Survıvor Panorama
15:45 Yemekteyiz
20:00 Survıvor 2018

Yemekteyiz sunucusu Onur Büyüktopçu hakkında kısa bilgi;

Onur Büyüktopçu, Türk oyuncu, cast direktörü ve menajer. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı. Vikipedi

Doğum tarihi: 24 Nisan 1982 (35 yıl yaşında), İstanbul, Türkiye

Yemekteyiz
Yemekteyiz

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yemekteyiz yarışması program bilgisi

Haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Onur Büyüktopçu da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor.Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 10.000 TL’yi kazanıyor.

Yemekteyiz 14 Haziran 2018” için bir yorum

  • 14 Haziran 2018 Perşembe tarihinde, saat 04:57
    Permalink

    Ben Mehmet Ali Kars Merhaba

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.