Söylemezsem Olmaz 28 Ağustos 2018

Söylemezsem Olmaz

Söylemezsem Olmaz bugün Ece Erken Bircan Bali Nihat Doğan sunumu ile yine canlı olarak Beyaz TV Kanalında ekranda oldu. Söylemezsem Olmaz bugün saat kaçta ve bugün konuğu gibi aramalarınız için oluşturduğumuz sayfamızdan umarız memnun olursunuz. bugünkü bölümü bilgileri sayfamıza öncelikle hoş geldiniz.

Söylemezsem Olmaz 28 Ağustos 2018, Söylemezsem Olmaz 28 Ağustos, Söylemezsem Olmaz 28 Ağustos 2018 izle, Söylemezsem Olmaz son bölüm izle.

27 Ağustos 2018

Söylemezsem Olmaz Saat Kaçta Başlıyor?

Söylemezsem Olmaz Saat : 08:50 – 11:15 (120 dakika)
Tür : Magazin Beyaz TV Youtube Bölümleri : Buradan Bak

Bunları izlediniz mi?

Program bilgisi

Sezon açılıyor… Ekran klasiği Söylemezsem Olmaz yine başlıyor… Deneyimli sunucu Ece Erken, sivri dilli yorumcu Bircan Bali ve olay adam Nihat Doğan magazinin nabzını tutmaya, gündemi belirlemeye geliyorlar! Yepyeni program olarak 27 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün Beyaz TV’de! Sunucular : Ece Erken Bircan Bali Nihat Doğan

Söylemezsem Olmaz son bölüm olarak hafta içi her gün Beyaz TV Kanalında.

Web Sayfamızda ne yapıyoruz?

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün özellikle bugün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları bugün full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Söylemezsem Olmaz
Söylemezsem Olmaz

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse bugün yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.