Şöhret Kafası 25 Ağustos 2018Şöhret Kafası

Şöhret Kafası’nda hangi ünlü karakter kazanan olacak?

Şöhret Kafası 25 Ağustos 2018

Şöhret Kafası Saat Kaçta Başlıyor?

Sunucu : Eser Yenenler Saat : 20:00 – 22:15 (120 dakika)
Tür : Eğlence & Yarışma Kanal D Youtube Bölümleri : Buradan Bak

Yayın Akışı

07:00 Çocuklar Duymasın
09:45 Magazin D Cumartesi
13:00 Şule İle Vitrindekiler
14:00 Çocuklar Duymasın
16:15 Koca Koca Yalanlar
18:45 Kanal D Haber Hafta Sonu
20:00 Şöhret Kafası
22:30 Yaşım Kaç?
23:30 Kobra Takibi
26 Ağustos 2018 – Pazar
02:15 Kesişen Yollar
03:15 Müzik Arası
04:45 Bodrum Masalı

Bunları izlediniz mi?

Eser Yenenler kısa biyografi

Eser Yenenler kimdir? Eser Yenenler, Türk oyuncusu, yazar ve sunucu.
Eser Yenenler boy, yaş  Doğum tarihi: 14 Şubat 1984
Boy: 1,83 m

Program bilgisi

Ünlülerin hayatlarından doğaçlama yapılarak ortaya çıkarılan bu yarışmada, yarışmacılar çok zor komik durumlara düşürüyor. Kırmızı halı etabı engelleri aşıp yarışmacılar şöhretler kulübüne ulaşmaya çalışıyor. Aynı zamanda sıkıldım Susuz kaldım etabında, dev gibi bir şişeden dökülen suyu bardaklara doldurmaya çalışıyorlar, yerdeki dönen zeminde aynı zamanda ayakta durmaya çalışacaklar. Yarışmacıların Bu yapmış oldukları oyunların sonunda kaygan merdivenleri tırmanmaları hayli zor olacak. Etapları geçtikten sonra Şöhret kafası finalinde selfie ile finalist olan kişi trambolinle zıplayıp selfie çekmeye çalışarak. Eğer başarırsa ödülün sahibi oluyor.

Şöhret Kafası
Şöhret Kafası

Biz Ne yapıyoruz site hakkında

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Şöhret Kafası 25 Ağustos 2018, Şöhret Kafası 25 Ağustos, Şöhret Kafası 25 Ağustos 2018 izle, Şöhret Kafası son bölüm izle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.