Seda Sayan 21 Mart çarşamba 50. Bölüm videosu

Seda Sayan’la 21 Mart Çarşamba günü Moda Masasında Kıran Kırana Mücadele! Bugün Kim Yıldız Alacak? Anlaşma İmzalayarak Barışan Seren Serengil Ve Yaşar İpek Ne Zaman Evleniyor? Murat Boz’a Büyük Şok! Dillerden Düşmeyen “ben Özledim” Şarkısı Çalıntı Ml? Cansu Dere-Engin Akyürek Aşk Ml Yaşadı? İlk Kez Seda Sayan’da…

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Seda Sayan 21 Mart çarşamba 50. Bölüm videosu” için bir yorum

  • 6 Nisan 2018 Cuma tarihinde, saat 07:34
    Permalink

    İyi çok iyi ya yayın akışlarını buradan takip ediyoruz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.