Pelin Çift ile İyi Fikir bugün 17 Mayıs 2018

bugün

Pelin Çift ile iyi Fikir bugün 17 Mayıs Pelin Çift, hafta içi her gün, hayatın içinden konuları uzman konuklarıyla birlikte ekrana taşıyor. Ev ekonomisinden çocuk bakımına, aile ilişkilerinden manevi dünyamıza, sağlıktan güzelliğe birçok konuda değişik ve iyi fikirler bu programda izleyicilerle buluşuyor.

TRT 1 Perşembe Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün TRT 1 yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, TRT 1 Yayın akışı 17.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

TRT 1
TRT 1

TRT 1 Yayın Akışı 17 Mayıs 2018 – Perşembe

07:00 Hangimiz Sevmedik
10:15 Pelin Çift İle İyi Fikir
12:50 Misafirim Var
14:45 Ailem, Odam Ve Ben
16:05 1’de Bugün
16:15 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Y
18:30 Ana Haber
18:55 Doğrusu Ne?
19:00 Ramazan Sevinci
20:25 Mehmetçik KÛtulamÂre
23:45 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma..
18 Mayıs 2018 – Cuma
01:30 Sahur Bereketi
03:55 Kur’an-ı Kerim Hatm-i Şerif
04:50 1’de Bugün
05:35 Misafirim Var
06:50 1’de Bugün

Pelin Çift ile iyi Fikir sunucusu Pelin Çift hakkında kısa bilgi;

Pelin Çift, Türk sunucu ve haberci.
Doğum tarihi: 1978 (40 yaşında), İzmir, Türkiye
Eş: Okan Akbaş (e. 2009)
Kitaplar: Beynin Sirlari, Kudüs’ün gizemli tarihi,
Eğitim: İstanbul Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi
TV şovları: Gündem ve Öteki Gündem

Pelin Çift ile İyi Fikir bugün
Pelin Çift ile İyi Fikir bugün

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Pelin Çift ile İyi Fikir program bilgisi

Aktüel haberlerden ev bütçesine, sağlıktan güzellik önerilerine, çocuk eğitiminden manevi dünyamıza kadar hayata dair konuşulacak çok mevzumuz var…
Doğrusunu bir bilene sormak lazım, işte bu İyi Fikir!

Pelin Çift ile İyi Fikir Sosyal Medya Adresleri
Facebook – www.facebook.com/iyifikirtrt1
Twitter – www.twitter.com/iyifikirtrt1
Instagram – www.instagram.com/iyifikirtrt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.