Pazar Sürprizi Show TV 28 Ocak 2018 Pazar izle

Pazar Sürprizi 28 Ocak 2018, Pazar Sürprizi izle, Pazar Sürprizi 28 Ocak, Pazar Sürprizi bugün magazin haberleri

Pazar Sürprizi bugün; Barış Arduç, hangi yakışıklıyı öve öve bitiremedi? Şaka değil gerçek! Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu, kime evlenme teklif etti? Boşandığı eşine ödediği yüksek tazminatla gündeme gelen Coşkun Sabah, kiminle evleniyor? Merve Boluğur eski eşi Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel’le aşk fotoğrafları sorulunca ne tepki verdi? Show TV sordu, ünlüler yanıtladı! Çukur’da Yamaç’la Vartolu çekişmesine ünlüler ne diyor?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Pazar Sürprizi Program Bilgisi;

Show TV ekranının sevilen magazin programı “Pazar Sürprizi”, Elif Özkul’un sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor.

Elif Özkul’un sunumuyla “Pazar Sürprizi”, 28 Ocak Pazar saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de!

BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.