Pazar Sürprizi Show TV 21 Ocak 2018 Pazar izle

Pazar Sürprizi 21 Ocak 2018, Pazar Sürprizi izle, Pazar Sürprizi bugün magazin haberleri, Pazar Sürprizi 21 Ocak 2018.

Pazar Sürprizi bugün; Meryem Uzerli banyo pozlarına gelen tepkilere ne yanıt verdi? Ajda Pekkan’ın Bakü çıkarmasında yanında sadece Pazar Sürprizi vardı! Seçkin Piriler eski eşiyle aşk yaşayan Kıvılcım Ural’ı nasıl topa tuttu? Ata Demirer, Organize İşler 2’de yer alacak mı?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Pazar Sürprizi Program Bilgisi;

Show TV ekranının sevilen magazin programı “Pazar Sürprizi”, Elif Özkul’un sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor.

Elif Özkul’un sunumuyla “Pazar Sürprizi”, 21 Ocak Pazar saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.