Olay Yeri programı 21 Mayıs

Olay Yeri programı

Olay Yeri programı 21 Mayıs 2018 bugün Melike Davası 7 Haziran’da Yeniden Görülecek! melike’nin Gömüldüğü Yeri Biliyorum Diyen Gizli Tanığın Davaya Etkisi Ne Olacak? Kayıp Hasan Germiç’in Tarlasına, Köy Halkının Tanımadığı Kişileri Getirip Define Aramalarına İzin Verdiği İddia Edilen Hasan Boz, Canlı Yayında Tüm Gerçekleri Anlatacak! Peki Fotoğraftaki Kişi Meral’mi? Davut’un Yanında Çalışan Ve Adı İnci Olduğu İddia Edilen Kişinin Fatma Annenin Kayıp Kızıyla Bağlantısı Var Mı? Oktay’ın Evinde Kanlı Battaniyeyi Gördüm Diyen Komşu Canlı Yayında O Gün Yaşadıklarını Anlatacak!

Star TV Pazartesi Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Star TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Star TV Yayın akışı 21.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Star TV
Star TV

Star TV Yayın Akışı 21 Mayıs 2018 – Pazartesi

07:00 Jet Sosyete / Tkr
08:30 Beni Affet / Tkr
09:45 Adını Sen Koy
11:00 Duymayan Kalmasın
13:00 Olay Yeri Balçiçek İlter
15:35 Beni Affet / 1388
17:00 Adını Sen Koy
19:00 Star Ana Haber
20:00 Söz / 47
22 Mayıs 2018 – Salı
00:15 Fazilet Hanım Ve Kızları
02:30 Daire
04:00 Daire
04:30 Kara Sevda / Tkr

Olay Yeri sunucusu Balçiçek İlter hakkında kısa bilgi;

Balçiçek İlter, Türk TV sunucusu ve gazeteci. Balçiçek İlter, Notre Dame De Sion Kız Lisesi mezunu olup eğitim kariyerini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirerek tamamlamıştır.
Doğum tarihi: 16 Haziran 1973 (44 yıl yaşında), İstanbul, Türkiye
Eş: Ali Pamir (e. 2003–2010)
Eğitim: Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Çocuklar: Kuzey Pamir, Lal Pamir
Ebeveynler: Kerem İlter, Lale İlter Kaynak: Vikipedi

Olay Yeri programı
Olay Yeri programı

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Olay Yeri programı 21 Mayıs” için bir yorum

  • 9 Haziran 2018 Cumartesi tarihinde, saat 08:26
    Permalink

    Olay Yeri programı 21 Mayıs 09-06-2018 05:26:42

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.