Olay Yeri 9 Mayıs 2018

Olay Yeri

Olay Yeri 9 Mayıs 2018 bugün Hasan Germiç’in Sır Dolu Kayboluşu Nasıl Aydınlanacak? Savcılık Kimi İfadeye Çağırdı? Yasemin Kendi Canına Kıymadı! Bu İddia Herkesin Kanını Dondurdu! Görümce Gülseren Savcılık İfadesinden Sonra İlk Kez Canlı Yayında! 18 Yaşındaki Muhammed Ve 16 Yaşındaki Semanur’dan 5 Gündür Haber Yok! Arkadaş Oldukları İddia Edilen Muhammed Ve Semanur Nasıl Kayboldu?

OLAY YERİ SON BÖLÜM BUGÜNKÜ BÖLÜM STAR TV RESMİ İNTERNET SAYFASINDAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Star TV Çarşamba Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Star TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Star TV Yayın akışı 09.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Star TV
Star TV

Star TV Yayın Akışı 9 Mayıs 2018 – Çarşamba

07:00 Ufak Tefek Cinayetler / Tkr
08:30 Beni Affet / Tkr
09:45 Adını Sen Koy / Tkr
11:00 Duymayan Kalmasın
13:00 Olay Yeri Balçiçek İlter
15:30 Beni Affet / 1380
17:00 Adını Sen Koy
19:00 Star Ana Haber
20:00 Uzaklarda Arama
22:30 5 Dakkada Değişir Bütün İşler
00:30 Söz / Tkr
03:00 Fazilet Hanım Ve Kızları
05:30 Kara Sevda / Tkr

Olay Yeri sunucusu Balçiçek İlter hakkında kısa bilgi;

Balçiçek İlter, Türk TV sunucusu ve gazeteci. Balçiçek İlter, Notre Dame De Sion Kız Lisesi mezunu olup eğitim kariyerini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Vikipedi
Doğum tarihi: 16 Haziran 1973 (44 yıl yaşında), İstanbul, Türkiye
Eş: Ali Pamir (e. 2003–2010)
Eğitim: Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Çocuklar: Kuzey Pamir, Lal Pamir
Ebeveynler: Kerem İlter, Lale İlter

Olay Yeri
Olay Yeri

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.