Olay Yeri 15 Mayıs 2018

Olay Yeri

Olay Yeri 15 Mayıs 2018 bugün Hasan Germiç’in Tarlasında Define Mi Var? Bu İddia Hasan Germiç Dosyasının Seyrini Değiştirecek! Tarlasında Define Olduğu İddia Edilen Hasan Germiç’in Başına Gelenlerin Kazıyla Alakası Var Mı? Sedat T. Savcıya Verdiği İfadede Ne Söyledi? Melike’nin Gömülü Olduğu Yeri Bir Tek Ben Biliyorum Diyen Sedat T.’nin Bu İddiası Doğru Mu? “Anne Ol Da Dayan Türkiye! ” Acısı İle Tüm Türkiye’nin Yüreğini Dağlayan Fatma Anne’nin, Aylar Sonra Olay Yeri Ekibine Ulaşan Kişi Kayıp Kızı Meral Olduğunu İddia Etti! Cinayete Kurban Gittiği İddia Edilen Yasemin Tüfekçi’nin Köyünde Jandarma Neyi Araştırdı? Olay Yeri Ekibi Tüfekçi Köyü. Kayıp İki Genç İzmir’de Ormanlık Alan Giderken Mi Görüldü? Olay Yeri Ekibi İzmir’de Muhammed Ali Ve Semanur’u Arıyor.

Star TV Salı Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Star TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Star TV Yayın akışı 15.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Star TV
Star TV

Star TV Yayın Akışı 15 Mayıs 2018 – Salı

07:00 Söz / Tkr
08:30 Beni Affet / Tkr
09:45 Adını Sen Koy / Tkr
11:00 Duymayan Kalmasın
13:00 Olay Yeri Balçiçek İlter
15:35 Beni Affet / 1384
17:00 Adını Sen Koy
18:45 Star Ana Haber
20:00 Ufak Tefek Cinayetler / 29
00:15 İstanbullu Gelin / Tkr
03:00 Jet Sosyete / Tkr
05:15 Kara Sevda / Tkr

Olay Yeri sunucusu Balçiçek İlter hakkında kısa bilgi;

Balçiçek İlter, Türk TV sunucusu ve gazeteci. Balçiçek İlter, Notre Dame De Sion Kız Lisesi mezunu olup eğitim kariyerini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Vikipedi
Doğum tarihi: 16 Haziran 1973 (44 yıl yaşında), İstanbul, Türkiye
Eş: Ali Pamir (e. 2003–2010)
Eğitim: Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Çocuklar: Kuzey Pamir, Lal Pamir
Ebeveynler: Kerem İlter, Lale İlter

Olay Yeri
Olay Yeri

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Olay Yeri program bilgisi

Türkiye’nin her köşesinde yaşanan kayıp ihbarları, en ince ayrıntısına kadar değerlendirilecek. Faili meçhul cinayetlerin ise perde arkası an be an izleyici ile paylaşılacak.

Aydınlatılamamış cinayetler, sırlarla dolu kayıplar, görgü tanıklarının ifadeleri uzman konukların yorumları ile desteklenecek. Sosyal sorumluluk adına da çalışmaların yapılacağı programda ihtiyaç sahiplerinin çağrıları da cevapsız kalmayacak.

Gizli kalmış gerçekler ortaya çıkıyor. Esrarengiz dosyalar, Balçiçek İlter ile araştırılmak üzere masaya yatırılıyor.

Ulaşılamayan ipuçları, kanıtlar, kriminal takiple su yüzüne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.