Mustafa Karataş ile Sahur 16 Mayıs 2018

Mustafa Karataş ile Sahur 16 Mayıs 2018 bugün, Prof. Dr. Mustafa Karataş, Ramazan ayı boyunca “Sahur Vakti” ile izleyiciyle buluşacak. Bu gece başlayan programda Karataş, “Hz. Muhammed’in S.A.V Ramazan ayı ve oruç ile ilgili müjdeleri nelerdir?”, “oruca nasıl niyet edilir, hangi dualar edilir?” ve “Oruç tutarken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?” gibi merak edilen birçok soruyu yanıtlayacak. Karataş’ın konuğu Dr. Ender Saraç ise, rahat oruç tutabilmek için sahurda neler tüketmemiz gerektiğini anlatacak.

Show TV Salı Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Show TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Show TV Yayın akışı 15.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Zahide Yetiş 15 Mayıs 2018

Show tv

Show TV Yayın Akışı 15 Mayıs 2018 – Salı

04:30 Klavye Delikanlıları
07:30 Çocuktan Al Haberi
09:00 Zahide Yetiş’le
12:00 Nefis Tarifler
13:00 Gelin Evi
15:00 Seda Sayan’la
18:45 Show Tv Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show

16 Mayıs 2018 – Çarşamba

00:15 Demet Akbağ İle Çok Aramızda
02:15 Mustafa Karataş İle Sahur
04:00 Klavye Delikanlıları

Mustafa Karataş İle Sahur programı sunucusu Mustafa Karataş hakkında kısa bilgi;

Mustafa Karataş ile Sahur
Mustafa Karataş ile Sahur

Mustafa Karataş, Türk hadis kürsüsü profesörü.
Doğum tarihi: 20 Mart 1961 (57 yıl yaşında), Gürün
Ebeveynler: Elif Karataş
Eğitim: Marmara Üniversitesi (1992–1998), Marmara Üniversitesi (1986–1989), İstanbul Üniversitesi (1980–1984)
TV şovları: Mustafa Karatas ile Muhabbet Saati Kaynak: Vikipedi

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Mustafa Karataş İle Sahur Vakti Program Bilgisi

Hoş geldin on bir ayın sultanı, Şehr-i Ramazan!

Yüce dinimiz İslam’ı anlamamıza rehberlik eden Prof. Dr. Mustafa Karataş, Ramazan ayı boyunca sahur vakitlerinde sizlerle buluşuyor. İftar ve sahur programlarıyla gönüllerde taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş değerli konuklarıyla hem Kuran okuyacak hem de canlı yayında soruları yanıtlayacak. Eşsiz sunumuyla Kuran’ı Kerim’den ve Hz. Muhammed’in örnek yaşamından kesitler sunacak!

Yeni günün orucunu tutmaya hazırlanırken gelin sahurumuzu da birlikte yapalım!

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Sahur Vakti 16 Mayıs Çarşamba canlı yayınla saat 02.15’te Show TV’de!

Mustafa Karataş ile Sahur 16 Mayıs 2018” için bir yorum

  • 1 Temmuz 2018 Pazar tarihinde, saat 00:14
    Permalink

    Merhaba herkese siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.