Mustafa Karataş ile İftar 16 Mayıs 2018

Mustafa Karataş ile İftar

Mustafa Karataş ile İftar 16 Mayıs 2018 bugün Hoş geldin on bir ayın sultanı, Şehr-i Ramazan! Yüce dinimiz İslam’ı anlamamıza rehberlik eden Prof. Dr. Mustafa Karataş, Ramazan ayı boyunca iftar saatlerinde sizlerle buluşuyor.

Show TV Çarşamba Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Show TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Show TV Yayın akışı 16.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Zahide Yetiş 16 Mayıs 2018

Show tv

Show TV Yayın Akışı 16 Mayıs 2018 – Çarşamba

05:30 Klavye Delikanlıları
07:30 Çocuktan Al Haberi
09:00 Zahide Yetiş’le
12:00 Nefis Tarifler
13:00 Gelin Evi
15:00 Seda Sayan’la
18:45 Show Tv Ana Haber
20:00 Mustafa Karataş İle İftar
20:45 Sihirbazlar Çetesi
22:45 Babam Ve Oğlum
17 Mayıs 2018 – Perşembe
03:00 Yeni Gelin
05:30 Kalp Atışı

Mustafa Karataş İle İftar programı sunucusu Mustafa Karataş hakkında kısa bilgi;

Mustafa Karataş ile İftar
Mustafa Karataş ile İftar

Mustafa Karataş, Türk hadis kürsüsü profesörü.
Doğum tarihi: 20 Mart 1961 (57 yıl yaşında), Gürün
Ebeveynler: Elif Karataş
Eğitim: Marmara Üniversitesi (1992–1998), Marmara Üniversitesi (1986–1989), İstanbul Üniversitesi (1980–1984)
TV şovları: Mustafa Karatas ile Muhabbet Saati Kaynak: Vikipedi

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Mustafa Karataş İle İftar Program Bilgisi

Hoş geldin on bir ayın sultanı, Şehr-i Ramazan!

Yüce dinimiz İslam’ı anlamamıza rehberlik eden Prof. Dr. Mustafa Karataş, Ramazan ayı boyunca iftar saatlerinde sizlerle buluşuyor. İftar ve sahur programlarıyla gönüllerde taht kuran Prof. Dr. Mustafa Karataş ile iftar birlikte açılacak ve canlı bağlantılarla sorular yanıt bulacak!

Hadis ve ayetlerin ışığında ellerimizi göğe, yüreklerimizi yaradana açıyoruz!

Prof. Dr. Mustafa Karataş ile İftar Vakti 16 Mayıs Çarşamba canlı yayınla saat 20.00’de Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.