Misafirim Var tarifler 18 Mayıs 2018

Misafirim Var tarifler

Misafirim Var tarifler 18 Mayıs 2018 bugün Evlerinize misafir olup sevdiklerinize mutlu edeceğiniz sofraları birlikte hazırlayacağız. Sunucumuz Nermin Gül ve evine misafir olduğu izleyicimiz mutfakta birbirinden lezzetli tarifler hazırlayacaklar.

TRT 1 Cuma Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün TRT 1 yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, TRT 1 Yayın akışı 18.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

TRT 1

TRT 1 Yayın Akışı 18 Mayıs 2018 – Cuma

07:00 Hangimiz Sevmedik
10:15 Pelin Çift İle İyi Fikir
12:50 Misafirim Var
14:45 1’de Bugün
14:55 Ailem, Odam Ve Ben
16:15 1’de Bugün
16:25 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Y
18:30 Ana Haber
18:55 Doğrusu Ne?
19:00 Ramazan Sevinci
20:30 Payitaht “Abdülhamid”
19 Mayıs 2018 – Cumartesi
00:15 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Y
02:00 Sahur Bereketi
03:50 Kur’an-ı Kerim Hatm-i Şerif
04:45 Avrupalı Müslümanlar
05:20 1’de Bugün
05:40 Mazi Kalbimde Yaradır

Misafirim Var Dünkü bölümünden en dikkat çeken tarif sizlerle. Balparmak Tatlısı nasıl yapılır?

Misafirim Var sunucusu Nermin Gül hakkında kısa bilgi;

Aslen Arnavut olan Nermin Gül 1983 yılında İstanbulda doğdu. Evli 1 kız ve 2 oğlan annesi.Muhasebe bölümü mezunu olan Nermin Gül sosyal medya ile tanıştıktan kısa bir süre sonra verdiği tarifler ile lnstagram’da fenomen haline geldi.
‘Nermin’in enfes mutfağı’ isimli sayfa kısa bir süre içinde 1.6 milyon takipçiye ulaştı. Nermin Gül mutfak konusunda kendini daha fazla geliştirmek için Sofra Mutfak Okulunda temel aşçılık eğitimi aldı.
Daha sonra Sofra Mutfak Okulundan gelen teklif üzerine eğitmenlik yapmaya başladı ve yoğun talep gören eğitimlerin biletleri Biletix’den satışa sunulmaya başladı.
Yoğun ilgi üzerine ayrıca İstanbul Gastronomi Okulunda da eğitim vermeye başladı. Bir çok programa konuk olan Nermin Gül’ün katıldığı projelerde ki ratingleri de bu başarının büyük göstergesi..

Misafirim Var tarifler
Misafirim Var tarifler

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Misafirim Var Program bilgisi

Evlerinize misafir olup sevdiklerinize mutlu edeceğiniz sofraları birlikte hazırlayacağız. Sunucumuz Nermin Gül ve evine misafir olduğu izleyicimiz mutfakta birbirinden lezzetli tarifler hazırlayacaklar. Bu tarifleri hazırlarken gelenek göreneklerimiz kadim bilgilerimiz de mutfağımızda paylaşılarak yaşatılacak.
“Misafirm Var” programında hafta içi her gün bize başvuran sevdiklerine güzel sofralar hazırlamak isteyen izleyicimizin evine misafir olacağız.
Yöresel ve günümüz lezzetlerinin hazırlanacağı mutfaklarda kadim bilgilerimizi örf adetlerimizi paylaşıp birbirinden lezzetli sofralar kuracağız.

Programın Resmi Adresleri
Web Sitesi – www.misafirimvar.tv
Facebook – www.facebook.com/MisafirimVarTRT/
Twitter – twitter.com/MisafirimVarTRT
Instagram – www.instagram.com/MisafirimVarTRT/

Misafirim Var tarifler 18 Mayıs 2018” için bir yorum

  • 9 Haziran 2018 Cumartesi tarihinde, saat 16:01
    Permalink

    Iğdır merkezden ben Osman. Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, saolun 09-06-2018 13:01:52

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.