Misafirim Var 11 Mayıs 2018Misafirim var

Misafirim Var 11 Mayıs 2018 bugün Kapı kapı dolaşıp size ve sevdiklerinize, çok özel tariflerle bereketli sofralar hazırlayan program Misafirim Var, hafta içi her gün TRT1 ekranlarında… Yayin Tarihi: Hafta İçi Her Gün – 11.30

TRT 1 Cuma Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün TRT 1 yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, TRT 1 Yayın akışı 11.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

TRT 1

TRT 1 Yayın Akışı 11 Mayıs 2018 – Cuma

06:40 Hangimiz Sevmedik
09:15 Pelin Çift İle İyi Fikir
11:30 Misafirim Var
13:25 Halit Yerebakan’la Doktor…
14:55 Evlilik Okulu
16:55 1’de Bugün
17:05 Kalk Gidelim
18:50 Doğrusu Ne?
18:55 Hava Durumu
19:00 Ana Haber
20:00 Payitaht “Abdülhamid”
00:00 Yedi Güzel Adam
01:55 Pelin Çift İle İyi Fikir
03:40 Hangimiz Sevmedik
06:10 Mazi Kalbimde Yaradır

Misafirim Var Dünkü bölümünden en dikkat çeken tarif sizlerle. Hira Tatlısı nasıl yapılır?

Misafirim Var sunucusu Nermin Gül hakkında kısa bilgi;

1983 İstanbul doğumlu olan Nermin Gül aslen göçmen bir ailenin çocuğu. Eşi Erzincanlı Nermin Gül’ün 3 çocuğu var. Nermin Gül Mutfakta Boşnak yemeklerine ve Erzincan kültürü yemeklerine çok hakim.

Misafirim var
Misafirim var

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.