Kendine İyi Bak Show TV 28 Ocak 2018 Pazar izle

Kendine İyi Bak 28 Ocak 2018, Kendine İyi Bak izle, Kendine İyi Bak 28 Ocak, Kendine İyi Bak bugün konukları

Kendine İyi Bak bugün; Pedagog Gözde Erdoğan yarıyıl tatilinde çocuklarla verimli vakit geçirebileceğiniz ve çocuklara dersleri sevdirecek etkili önerileriyle konuk olurken Moda Tasarımcısı Pınar Bent 2018’de abiye ve gelinlik modasında son trendler neler sorularını yanıtlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş’ın yüz gençleştirme uygulamalarının detaylarını paylaşacağı programda Protez Uzmanı Dr. İlker Arslan hamilelik döneminde ağız ve diş sağlığında tüm merak edilenleri yanıtlıyor. Ayrıca Ebru Akel farklı ve lezzetli pişmeyen kek tarifi veriyor.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Kendine İyi Bak Program Bilgisi; Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak!

Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak‘ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

Hepsi ve daha fazlası Kendine İyi Bak‘ta sizleri bekliyor. “Kendine İyi Bak”, 20 Ocak Cumartesi günü saat 08.30’da Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.