Kendine İyi Bak Show TV 21 Ocak 2018 Pazar izle

Kendine İyi Bak 21 Ocak 2018, Kendine İyi Bak izle, Kendine İyi Bak bugün konukları, Kendine İyi Bak 21 Ocak 2018.

Kendine İyi Bak bugün; Pedagog Tansu Oskay, çocuklarda uyku eğitimine dair faydalı bilgileri ve etkili önerileriyle konuk olurken, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Akın Akyurt göze dokunmadan uygulanan lazer tedavisinin detaylarını anlatıyor. Protez Uzmanı Dr. İlker Arslan’ın ağız ve diş tedavilerinde merak edilenlerle, sağlıklı ve güzel gülümsemenin sırlarını vereceği programda, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik uygulamalara dair merak edilen soruları yanıtlıyor.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Kendine İyi Bak Program Bilgisi; Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak!

Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak‘ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

Hepsi ve daha fazlası Kendine İyi Bak‘ta sizleri bekliyor. “Kendine İyi Bak”, 20 Ocak Cumartesi günü saat 08.30’da Show TV’de!

Kendine İyi Bak Show TV 21 Ocak 2018 Pazar izle” için bir yorum

  • 15 Haziran 2018 Cuma tarihinde, saat 17:38
    Permalink

    Kendine İyi Bak 15-06-2018 14:38:56

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.