Hayatta Herşey Var 28 Ağustos 2018

Hayatta Herşey Var 

Hayatta Herşey Var bugün Nur Viral sunumu ile yine canlı olarak Beyaz TV Kanalında ekranda oldu. Hayatta Her şey Var bugün saat kaçta ve Hayatta Herşey Var bugün konuğu gibi aramalarınız için oluşturduğumuz sayfamızdan umarız memnun olursunuz. Hayatta Herşey Var bugünkü bölümü bilgileri sayfamıza öncelikle hoş geldiniz.

Hayatta Herşey Var 28 Ağustos 2018, Hayatta Herşey Var 28 Ağustos, Hayatta Herşey Var 28 Ağustos 2018 izle, Hayatta Herşey Var son bölüm izle.

28 Ağustos 2018

Hayatta Herşey Var Saat Kaçta Başlıyor?

Hayatta Herşey Var Saat : 11:15 – 13:15 (120 dakika)
Tür : Eğlence Beyaz TV Youtube Bölümleri : Buradan Bak

Bunları İzlediniz mi?

Program bilgisi

Ekranların gülen yüzü, güvenilir ismi yeni sezonda yine sizlerle! Birbirinden değerli konukları, dopdolu içeriğiyle en sevilen kadın programı Hayatta Her Şey Var hafta içi her gün Beyaz TV’de… Nuray Sayarı haftalık burç yorumlarını yapacak. İzleyenlerinde gönderdiği doğum tarihi ve saati ile özel Koç, Boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının burç yorumları da yapacak. Nur Viral ile Beyaz TV Nuray Sayarı canlı.

Hayatta Herşey Var  son bölüm

Web Sayfamızda ne yapıyoruz?

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün özellikle bugün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Hayatta Herşey Var
Hayatta Herşey Var

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.