Hayatta Her Şey Var 12 Mart 2018 – Nuray Sayarı’dan haftalık burç yorumları

Hayatta Herşey Var 12 Mart 2018, Hayatta Herşey Var izle, Hayatta Herşey Var 12 Mart, Hayatta Herşey Var bugün Nuray Sayarı burç yorumları

Hayatta Herşey Var bugün; her pazartesi olduğu gibi daimi konuk olan Nuray Sayarı haftalık burç yorumlarını yapacak. İzleyenlerinde gönderdiği doğum tarihi ve saati ile özel Koç, Boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının burç yorumları da yapacak. Nur Viral ile Beyaz TV Hayatta herşey var Nuray Sayarı canlı.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Nuray Sayarı, haftalık burç yorumları ile her pazartesi Beyaz TV’de Hayatta Her Şey Var’da!

Hayatta Her Şey Var 12 Mart 2018 – Nuray Sayarı’dan haftalık burç yorumları” için 2 yorum

 • 2 Nisan 2018 Pazartesi tarihinde, saat 23:37
  Permalink

  Başarılarınızın devamını dilerim

  Yanıtla
 • 29 Haziran 2018 Cuma tarihinde, saat 12:33
  Permalink

  Merhaba paylaşımın inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.