Gerçeğin Peşinde 8 Şubat 2018 ~ TV8

Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 8 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 8 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Zihinsel engelli Mustafa Ali Yorulmaz ölü olarak bulundu

Gerçeğin Peşinde bugün; Zihinsel engelli Mustafa Ali Yorulmaz dere yatağında ölü olarak bulundu! Eşi ve kızları tarafından mağdur edilen Mehmet bey stüdyomuzda canlı yayın konuğumuz. Fehmi Özcan’ın ölümüyle ilgili ses kayıtları kimi işaret ediyor? Sevim Dursun, eşinin ilk evliliğinden olan kızı Sultan’ı bulabilecek mi? Özlenen’in ölümüyle ilgili, tanıklar neden farklı konuşuyor? Mehmet bey ve Rabia Hanım nasıl dolandırıldı?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.