Gerçeğin Peşinde TV8 30 Ocak 2018 Salı izle

Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 30 Ocak 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 30 Ocak, Gerçeğin Peşinde bugün Güngör Ete ses kayıtları

Gerçeğin Peşinde bugün; Lise öğrencisi Bersun canlı yayında yaşadıklarını anlatıyor! Eğlenmeye gidiyorum diyerek evden çıkan Özlenen’in başına ne geldi? Güngör Ete’nin yaşadıkları ile ilgili elimize geçen ses kayıtları canlı yayında yorumlanıyor! Haftasonu İstanbul’u gezen Hafize hanım neler yaptı?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Program Bilgisi; “Gerçeğin Peşinde”; muhabirlerle birlikte emekli polislerden de destek alarak cinayetleri çözüme kavuşturup, kayıpları bulacak. Yıllarca yaptığı programlarla kayıpları ailelerine kavuşturan, cinayetleri aydınlatan ekranın güvenilir yüzü Serap Ezgü’nün sunumu ile “Gerçeğin Peşinde” hafta içi her gün saat 12.45’de canlı yayınla TV8 ekranlarında.

Gerçeğin Peşinde TV8 30 Ocak 2018 Salı izle” için bir yorum

  • 12 Haziran 2018 Salı tarihinde, saat 11:52
    Permalink

    Ben Nazmiye Isparta Merhaba

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.