Gerçeğin Peşinde TV8 19 Ocak 2018 Cuma izle

Gerçeğin Peşinde 19 Ocak 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde bugün Güngör Ete, Gerçeğin Peşinde 19 Ocak.

Gerçeğin Peşinde bugün; Güngör Ete ‘yi taciz eden kişi tarafından tacize uğradığını iddia eden Necla hanım şimdi canlı yayında Gerçeğin Peşinde stüdyosunda! İstanbul’da bir hastanede beş ayda 115 çocuğun hamile olduğu kayda geçti! Kızı Dilan’ın, Ekinci ailesi tarafından zorbalıkla tutulduğunu belirten baba Mustafa stüdyomuzda kızını geri istiyor! Sinem hanım oğlu Mustafa’ya kavuşabilecek mi? Handan Çakal dosyasında ne gibi gelişmeler yaşanıyor? Eski eşinin yanında, sosyal medyada gördüğü kızın kendi kızı olduğunu iddia eden Necmi bey haklı mı çıkacak?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Program Bilgisi; “Gerçeğin Peşinde”; muhabirlerle birlikte emekli polislerden de destek alarak cinayetleri çözüme kavuşturup, kayıpları bulacak. Yıllarca yaptığı programlarla kayıpları ailelerine kavuşturan, cinayetleri aydınlatan ekranın güvenilir yüzü Serap Ezgü’nün sunumu ile “Gerçeğin Peşinde” hafta içi her gün saat 12.45’de canlı yayınla TV8 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.