Gerçeğin Peşinde 14 Şubat 2018 ~ TV8


Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 14 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 14 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Özlenen’in ölüm sebepleri neler?

Gerçeğin Peşinde bugün; Güngör Ete’yi taciz eden kişi Dna örneği verdi! Sevim hanım ölen eşinin vasiyetini yerine getirmek istiyor! Eski eş Gürsel hanım’ın açıklamaları ise kafaları karıştırdı! Sevim hanım bu açıklamalara ne cevap verecek? Gerçeğin Peşinde ekibi Mehmet bey’i dolandıran kişilere ulaştı! Işık hanım’ı kaçırmaya çalışan şahıs yakalandı! Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro’ya teşekkür ediyoruz. Özlenen’in ölüm sebepleri neler?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 14 Şubat 2018 ~ TV8” için 8 yorum

 • 15 Şubat 2018 Perşembe tarihinde, saat 03:45
  Permalink

  Özlenen içkisini mekanda içti tabii ki. Bu içkiyi kim hazırladı acaba? Kim servis yaptı?Bu olayın özlenenin daha önce çok az tanıdığı kısa süre tanıdığı daha önce bahsedilen genç adamla bir ilgisi olabilmesi mümkün mü? Mümkünse , önceki tanıdığı adam özlenenin o mekana gideceğini biliyor muydu? O şahsın kendisi orada olması gerekmiyor ,tanıdığı garson arkadaşı olması yeterli… sodasına bile bu ilaç konabilir.

  Yanıtla
 • 10 Mart 2018 Cumartesi tarihinde, saat 20:28
  Permalink

  Gerçeğin Peşinde 14 Şubat 2018

  Yanıtla
 • 26 Mart 2018 Pazartesi tarihinde, saat 17:43
  Permalink

  Gerçeğin Peşinde 14 Şubat 2018 ~ TV8

  Yanıtla
 • 6 Nisan 2018 Cuma tarihinde, saat 06:07
  Permalink

  İyi çok iyi ya yayın akışlarını buradan takip ediyoruz.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.