Gerçeğin Peşinde 12 Şubat 2018 ~ TV8


Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 12 Şubat 2018, Gerçeğin Peşinde izle, Gerçeğin Peşinde 12 Şubat, Gerçeğin Peşinde bugün Özlenen’in ölümü

Gerçeğin Peşinde bugün; Fehmi Özcan’ın şüpheli ölümünün ardındaki sır ne? Sevim Dursun ölen eşinin vasiyetini yerine getirebilmek için,eşinin ilk karısından olan kızını arıyor! Kaya çifti evlerini geri alabilecek mi? Mehmet bey ve Rabia hanım Gerçeğin Peşinde ‘de! Özlenen’in ölümüne kim sebep oldu?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi hangi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 12 Şubat 2018 ~ TV8” için 2 yorum

 • 13 Şubat 2018 Salı tarihinde, saat 03:45
  Permalink

  Işık hanıma saldıranı yakalayıp devlete teslim edene ödül verilmeli. Bu eşkiyaya da hayvanat bahçesinde kalma cezası ibreti alemlik ceza ayılar koğuşu.

  Yanıtla
 • 13 Şubat 2018 Salı tarihinde, saat 04:06
  Permalink

  Özlenenin vücudundaki alkol miktarını arttıran madde en son gittiği Yani Yıldıray beyle gittiği mekanda verilmiş olmalı … özlenenin takside ağlaması henüz bilincinin yerinde olduğunu
  Fakat midesi yanıyor olmalıki özlenen taksicinin söylediği gibi ağlıyordu… garsonlar kendi istekleriyle bunu yapabilirler mi? Birisinin bunu garsondan istemesi gerekiyor elbette . ..Biranın içine bile bu alkol yükseltici kullanılıyor , likör ve ya tatlı bir içki falan olması şart değil sanırım.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.