Gelinim Mutfakta kim elendi 18 Mayıs 2018

Gelinim Mutfakta kim elendi

Gelinim Mutfakta kim elendi 18 Mayıs bugün 50. Bölüm Fragmanı yayında! Hafta finalinde gerginlik artıyor! Beş altın bileziğin kazanılacağı hafta finali büyük tartışmaları beraberinde getiriyor. Düşük puanlar alan Hatice yarışmaya veda mı ediyor? Hanife ve gelini Başak arasında geçen şiddetli tartışmanın nedeni ne? Yarışmada hangi gelin ve kaynana elenecek, hangi gelin ve kaynana beş altın bileziği kazanacak? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’de!

Gelinim Mutfakta’da 10. Hafta kim birinci oldu?

Kanal D Cuma Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Kanal D yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Kanal D Yayın akışı 18.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Kanal D
Kanal D

Kanal D Yayın Akışı 18 Mayıs 2018 – Cuma

06:45 Kanal D İle Günaydın Türkiye
09:45 Siyah Beyaz Aşk
12:45 Gelinim Mutfakta
15:00 Magazin D
16:30 Arka Sokaklar
18:30 Buket Aydın’la Kanal D Haber
20:00 Arka Sokaklar
19 Mayıs 2018 – Cumartesi
00:15 Galip Derviş
01:45 M.fatih Çıtlak İle Sahur Vakti
04:00 Gelinim Mutfakta
05:15 Hayat Şarkısı

Gelinim Mutfakta sunucusu Fatih Ürek hakkında kısa bilgi; 

Gelinim Mutfakta kim elendi
Gelinim Mutfakta kim elendi

Fatih Ürek, Türk fantezi ve pop müzik şarkıcısı. Müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Vikipedi
Doğum tarihi: 3 Nisan 1956 (62 yaşında), Erzurum, Türkiye
Ebeveynler: Şerafettin Ürek, Seher Ürek
Filmler: Rimolar ve Zimolar: Kasabada Barış

Gelinim Mutfakta’da 9. Hafta kim elendi?

Gelinim Mutfakta’da 9. Hafta kim birinci oldu?

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta program bilgisi
Gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışıyor, bu yarışta onları an be an izleyen kayinvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışıyor.

BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.