Gelinim Mutfakta 9 Mayıs 2018

Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs bugün 43. Bölüm Fragmanı yayında! Gülşah ve kaynanası Müzeyyen Hanım arasında çöpe atılan hediye krizi yaşanıyor! Gülşah, kaynanasının kendisine verdiği oscar heykelciğini bir inat uğruna çöpe atıyor. Bu olay kaynanası ile arasını açıyor. Elif ile diğer gelinler arasında ise “hazımsızlık” tartışması yaşanıyor.

Kanal D Çarşamba Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Kanal D yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Kanal D Yayın akışı 09.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Kanal D
Kanal D

Kanal D Yayın Akışı 9 Mayıs 2018 – Çarşamba

06:45 Kanal D İle Günaydın Türkiye
09:45 Ver Elini Aşk
12:45 Gelinim Mutfakta
15:00 Magazin D
16:30 Arka Sokaklar
18:30 Buket Aydın’la Kanal D Haber
20:00 Popstar 2018
00:15 Siyah Beyaz Aşk
02:45 Öyle Sevdim Ki Seni
04:15 Müzik Arası
04:45 Hayat Şarkısı
06:45 Kanal D İle Günaydın Türkiye

Gelinim Mutfakta sunucusu Fatih Ürek hakkında kısa bilgi; 

Gelinim Mutfakta
Gelinim Mutfakta

Fatih Ürek, Türk fantezi ve pop müzik şarkıcısı. Müzik kariyerinin yanı sıra çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Vikipedi
Doğum tarihi: 3 Nisan 1956 (62 yaşında), Erzurum, Türkiye
Ebeveynler: Şerafettin Ürek, Seher Ürek
Filmler: Rimolar ve Zimolar: Kasabada Barış

Gelinim Mutfakta’da 8. Hafta kim elendi?

Gelinim Mutfakta’da 8. Hafta kim birinci oldu?

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs 2018” için bir yorum

  • 29 Haziran 2018 Cuma tarihinde, saat 23:35
    Permalink

    Gelinim Mutfakta 29-06-2018 20:35:16

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.