Gelinim Mutfakta 28 Ağustos 2018Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta bugün Fatih Ürek sunumu ile yine canlı olarak Kanal D Kanalında ekranda oldu. Gelinim Mutfakta bugün saat kaçta ve bugün konuğu gibi aramalarınız için oluşturduğumuz sayfamızdan umarız memnun olursunuz. bugünkü bölümü bilgileri sayfamıza öncelikle hoş geldiniz.

Gelinim Mutfakta 28 Ağustos 2018, Gelinim Mutfakta 28 Ağustos, Gelinim Mutfakta 28 Ağustos 2018 izle, Gelinim Mutfakta son bölüm izle.

28 Ağustos 2018

Gelinim Mutfakta Saat Kaçta Başlıyor?

Gelinim Mutfakta Saat : 12:15 – 15:45 (210 dakika)
Tür : Eğlence Kanal D Youtube Bölümleri : Buradan Bak

Yayın Akışı

Gelinim Mutfakta Yarışması Bilgisi

Verilen süre içerisinde Gelinler yemek yapmaya ve süre içerisinde bitirmeye çalışıyorlar. Aynı zamanda yaptıkları yemekleri günün sonunda kayınvalidelere sunuyorlar ve puanları almaya çalışıyorlar. Günün birincisi olmak için Gelinler kıyasıya mücadele ediyorlar. Bir hafta boyunca aldıkları puanlar ile hafta sonu finalde altın bileziklerin sahibi olmaya çalışıyorlar. Yarışmada cuma günleri 10 bin lira değerindeki 5 altın bileziği kazanan birinci aynı zamanda en düşük puanı alan gelin ve kayınvalide programdan eleniyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm

Web Sayfamızda ne yapıyoruz?

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün özellikle bugün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları bugün full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Gelinim Mutfakta
Gelinim Mutfakta

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse bugün yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.