Gelinim Mutfakta 22 Mart 2018 Günün Puanlaması? Kim Kaç Puan Aldı? 9. Bölüm

Gelinim Mutfakta 22 Mart 2018 Hüsniye Hanımın verdiği puanlar, yine ortalığı karıştırdı! Kaynanalar, Gelinim Mutfakta’nın bugünkü yemeği olan “Fırında Patlıcan Kebabı”nı tadıp, puanlarını verdiler. Hüsniye Hanımın 3 tabağa 1 vermesi ve gelini Hatice’nin tabağı olan tabağa 5 vermesi ortalığı karıştırdı. Tüm gelin ve kaynanalar Hüsniye Hanıma ve gelini Hatice’ye yüklenmeye başladılar. Onlar kendilerini savunurken, diğerleri daha sert eleştirmeye başladılar.

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

BUNLARI İZLEDİNİZ Mİ?

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.