Gelinim Mutfakta 12 Mart Gelinler Tuğçe, Arzu, Hatice ve Gülen atışması 1 bölüm izle


Gelinim Mutfakta 12 Mart 2018, , Gelinim Mutfakta 12 Mart fragmanı, Gelinim Mutfakta bugün Gelinler Tuğçe, Arzu, Hatice ve Gülen atışması

Gelinim Mutfakta’nın 1. Bölümünde yarışmacılarımız Tuğçe, Arzu, Hatice ve Gülen böreği yaparken birbirleri ile atışmaktan da kendilerini alamadılar!

Tartışmanın fitilini Hatice açtı. Hatice, Tuğçe’nin önlüğü ile boyuna atıfta bulundu. Hatice sonrasında, Ayşegül’ün yemek yaparken saçını toplamamasına sataştı. İlk günden yarışmacılar birbirlerini yarışmadan düşürebilmek için ellerinden gelen tüm sataşmaları denediler.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

 

Gelinim Mutfakta 12 Mart Gelinler Tuğçe, Arzu, Hatice ve Gülen atışması 1 bölüm izle” için 2 yorum

  • 1 Nisan 2018 Pazar tarihinde, saat 15:12
    Permalink

    İyi çok iyi ya yayın akışlarını buradan takip ediyoruz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.