Gelin Evi kim birinci 18 Mayıs 2018

Gelin Evi kim birinci

Gelin Evi kim birinci 18 Mayıs kim kazandı bugün Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 5 Tam Altın ve 5 Bilezik’i kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Anadolu’dan katılan gelinler mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye giriyor. Gelin Evi bu hafta İstanbul’da yaşayan gelinleri misafir ediyor.

Show TV Cuma Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Show TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Show TV Yayın akışı 18.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Show TV
Show TV

Show TV Yayın Akışı 18 Mayıs 2018 – Cuma

04:00 Demet Akbağ İle Çok Aramızda
07:30 Çocuktan Al Haberi
09:00 Cuma Sabahı
12:00 Nefis Tarifler
13:00 Gelin Evi
15:00 Seda Sayan’la
18:45 Show Tv Ana Haber
20:00 Mustafa Karataş İle İftar
20:45 Demet Akbağ İle Çok Aramızda
23:15 Demet Akbağ İle Çok Aramızda
19 Mayıs 2018 – Cumartesi
01:45 Mustafa Karataş İle Sahur
04:00 Klavye Delikanlıları
06:15 Güldüy Güldüy Show Çocuk

Gelin Evi 18 Mayıs 2018 yarışmacısı Duygu Edis hakkında kısa bilgi;

Gelin Evi kim birinci
Gelin Evi kim birinci

3 yıllık evli, 23 yaşındaki ev hanımı Duygu Edis olacak. Duygu Hanım’ın çeyizlerini serip düğün fotoğraf ve videolarını görücüye çıkaracağı programın son dakikalarında altın ödülünün kazananı belli olacak.

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.