Duymayan Kalmasın 10 Mayıs 2018

Duymayan Kalmasın 10 Mayıs bugün Günün magazin olaylarının masaya yatırıldığı, en çok konuşulan konuların konuklarıyla birlikte tartışıldığı Duymayan Kalmasın hafta içi her gün saat 11:00’de Startv’de. Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil herkesin konuştuğu ve bildiği, gündemdeki haberlerin perde arkasını araştıracak, konuk ettiği isimlerle olayların gerçek yüzünü ortaya çıkaracak.

Star TV Perşembe Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Star TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Star TV Yayın akışı 10.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Olay Yeri 7 Mayıs 2018

Star TV

Star TV Yayın Akışı 10 Mayıs 2018 – Perşembe

07:00 İstanbullu Gelin / Tkr
08:30 Beni Affet / Tkr
09:45 Adını Sen Koy / Tkr
11:00 Duymayan Kalmasın
13:00 Olay Yeri Balçiçek İlter
15:35 Beni Affet / 1381
17:00 Star Ana Haber
19:00 Star Ana Haber
20:00 Avlu / 7
05:00 Kara Sevda / Tkr

Duymayan Kalmasın sunucusu Seren Serengil hakkında kısa bilgi;

Duymayan Kalmasın
Duymayan Kalmasın

Seren Serengil, Türk sunucu, şarkıcı ve oyuncu. Ünlü oyuncu ve tiyatrocu Öztürk Serengil’in kızıdır.
Doğum tarihi: Şişli, İstanbul
Eğitim: Yıldız Koleji
Ebeveynler: Öztürk Serengil, Nevin Teoman
Eş: Musa Aytun (e. 2006–2010), Cengiz İmren (e. 2002–2005), Ozan Kaçmaz (e. 2000–2002)
Kardeşleri: Jussi I. Cengizhan Serengil Kaynak: Vikipedi

Duymayan Kalmasın sunucusu Cengiz Semercioğlu hakkında kısa bilgi;

Duymayan Kalmasın
Duymayan Kalmasın

Cengiz Semercioğlu, Türk gazeteci ve televizyon yapımcısı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünde okurken 1988’de gazeteciliğe başladı. 1992 yılında Hürriyet gazetesine çalışmaya başladı.
Doğum tarihi: 1967 (51 yıl yaşında), İstanbul
Eş: Berna Bayık Semercioğlu (e. 2009)
Ebeveynler: Yusuf Semercioğlu
Çocuklar: Pera Semercioğlu, Pars Semercioğlu Kaynak: Vikipedi

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.