Cumartesi Sürprizi Show TV 27 Ocak 2018 Cumartesi izle

Cumartesi Sürprizi 27 Ocak 2018, Cumartesi Sürprizi izle, Cumartesi Sürprizi 27 Ocak, Cumartesi Sürprizi bugün magazin haberleri

Cumartesi Sürprizi bugün; Kerem Bürsin’in bu görüntülerine inanamayacaksınız! Ünlü oyuncu Çin’de nasıl kameraman oldu? Ahmet Kural’ın şaşırtan değişimi! “Düğün Dernek” filmindeki göbekliyken, yeni filmi “Ailecek Şaşkınız”da nasıl “Six Pack”li oldu? Gülben Ergen, eski eşi Mustafa Erdoğan’ın Tarkan’ın “Kıl Oldum Abi” klibinde oynamasıyla nasıl dalgasını geçti? Hazal Kaya, sevgilisi Ali Atay’ı neden “tatlı tatlı” tehdit etti? Son dönemin konuşulan ismi Hande Yener kimden delikanlıca özür bekliyor?

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Cumartesi Sürprizi Program Bilgisi; Show TV ekranının sevilen magazin programı “Cumartesi Sürprizi”, Elif Özkul’un sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor. Elif Özkul’un sunumuyla “Cumartesi Sürprizi”, 20 Ocak Cumartesi saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.