Çocuktan Al Haberi 13 Mayıs 2018

Çocuktan Al Haberi

Çocuktan Al Haberi 13 Mayıs bugün Ayşe Uygur, Perihan Özer ve Fikriye Ortaklı yarışacak. Çocuklar, sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekler ile cevaplar veriyor. Her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alıyor. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaran sorular, verilen cevaplara göre hem eğlenip güldürüyor hem de yarışmacılara puan kazandırıyor

Show TV Pazar Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Show TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Show TV Yayın akışı 13.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Show TV
Show TV

 

Show TV Yayın Akışı 13 Mayıs 2018 – Pazar

06:15 Güldüy Güldüy Show Çocuk
08:15 Kendine İyi Bak
10:00 Pazar Sürprizi
13:00 Lezzet Yolculuğu
14:00 Yeni Gelin
17:00 Çocuktan Al Haberi
18:45 Show Ana Haber
20:00 Pers Prensi: Zamanın Kumları
22:15 Madalyon
00:00 Pers Prensi: Zamanın Kumları
02:15 Madalyon
04:00 Pazar Sürprizi
05:45 Servet

Çocuktan Al Haberi sunucusu Evrim Akın kim?

Çocuktan Al Haberi sunucusu Evrim Akın
Çocuktan Al Haberi sunucusu Evrim Akın

Evrim Sülün Akın, Türk sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu ve sunucu. Akın ailesinden ünlü şair Gülten Akın’ın akrabasıdır.
Doğum tarihi: 12 Haziran 1979 (38 yıl yaşında), Ankara, Türkiye
Boy: 1,6 m
Ebeveynler: Elif Akın, Mustafa Süngü Akın
Kardeşleri: Selçuk Akın

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Çocuktan Al Haberi 13 Mayıs 2018” için bir yorum

  • 27 Haziran 2018 Çarşamba tarihinde, saat 13:12
    Permalink

    Selamın aleyküm web siten valla güzel, teşekkürler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.