Oylum Talu ile Burası Haftasonu Habertürk TV 21 Ocak 2018 Pazar izle

Oylum Talu ile Burası Haftasonu 21 Ocak 2018, Burası Haftasonu izle, Burası Haftasonu bugün Türk kadın pilotlar Aslı Kazaz Aydın, Duygu Görkem Gencer, Burcu Yiğit ve Selin Sevimli, Burası Haftasonu 21 Ocak 2018.

Burası Haftasonu bugün; Onlar başarılarıyla örnek teşkil eden, çok önemli işler üstlenen isimler… Ülkemizde sayıları hızla artan gururumuz Türk kadın pilotlar Aslı Kazaz Aydın, Duygu Görkem Gencer, Burcu Yiğit ve Selin Sevimli, Burası Haftasonu’na konuk oluyor.

Şarkıları, oynadığı roller ve esprili kişiliğiyle seyircilerin gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Alişan keyifli sohbetiyle hayatına dair merak edilenleri Oylum Talu’ya anlatıyor.

Karneler alındı, yarı yıl tatili başladı… Veliler kötü karne alan çocuklarına nasıl yaklaşmalı? Ebeveynlerin karne tutumu nasıl olmalı? Uzman Psikolog Aslı Karasaç Özkaya, Burası Haftasonu izleyenleri ile paylaşıyor.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Oylum Talu ile Burası Haftasonu Program Bilgisi;

Oylum Talu ile Burası Haftasonu Cumartesi ve Pazar sabahları her alandan popüler konukları ağırlıyor. Yaşamdan renkli anlar, müzik ve sohbet bu programda…

Oylum Talu ile Burası Haftasonu Habertürk TV 21 Ocak 2018 Pazar izle” için 2 yorum

 • 10 Haziran 2018 Pazar tarihinde, saat 04:27
  Permalink

  Ben Nazmiye Merhaba 474 puan verdim bu habere

  Yanıtla
 • 30 Haziran 2018 Cumartesi tarihinde, saat 16:35
  Permalink

  Burası Haftasonu 30-06-2018 13:35:53

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.