Bir Hülya Avşar Sohbeti Star TV 26 Ocak 2018 Cuma izle

Bir Hülya Avşar Sohbeti 26 Ocak 2018, Bir Hülya Avşar Sohbeti izle, Bir Hülya Avşar Sohbeti 26 Ocak , Bir Hülya Avşar Sohbeti bugün Hande Yener’i nasıl keşfetti

Bir Hülya Avşar Sohbeti bugün; HANDE YENER ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’nde. Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Türk popunun en önemli isimlerinden; Hande Yener.

“Kıyafet denerken Hande Yener’i keşfettim.”

Hülya Avşar, Hande Yener’i nasıl keşfettiğini ilk kez bu kadar detaylı anlatırken, Hande Yener de keşfedilme şarkısı “Yalnızlık Senfonisi”ni canlı canlı söyledi.

Hülya Avşar’dan Romeo itirafı: “Zevksizlik”

Hande Yener’in elektronik müziğe geçişteki “Romeo” şarkısını “zevksizlik” olarak yorumlayan Avşar’a ünlü popçu cevap verdi. Yeni nesile yetişebilmek için elektronik müzik yaptığını itiraf eden Hande Yener, değişiklikle her dönemi yakalamak istediğini söyledi..

“Artık dünyaya açılıyorum, sıfırdan başlayacağım.”

Avrupa’da ve Amerika’da albüm çıkaracağını söyleyen Hande Yener, yurt dışına açılma çalışmalarını ilk kez anlattı.

“Müslüman bir şarkıcının yurtdışında önü açılmıyor.”

Hande Yener, yurtdışında türk sanatçıların başarılı olmamasını dini sebepler olarak gördüğünü söyledi.

“Evlenirsem çocuk da yaparım.”

Hande Yener, sevgilisi Ümit Cem Şenol ile evlendikten sonra çocuk da yapacağını ama her şeyi yurt dışı açılımından sonraya bıraktığını itiraf etti

Hande Yener’in konuk olduğu “Bir Hülya Avşar Sohbeti” Cuma, saat 00:15’te Star’da.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Je1Q_JXwXAU

Bir Hülya Avşar Sohbeti Program Bilgisi;

“Bir Hülya Avşar Sohbeti” cuma akşamı saat 00:15’te…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.