Bir Hülya Avşar Sohbeti Star TV 19 Ocak 2018 Cuma izle

Bir Hülya Avşar Sohbeti 19 Ocak 2018, Bir Hülya Avşar Sohbeti izle, Bir Hülya Avşar Sohbeti bugün Gupse Özay, Bir Hülya Avşar Sohbeti 19 Ocak 2018.

Bir Hülya Avşar Sohbeti bugün; “Bir Hülya Avşar Sohbeti” Gupse Özay ile devam ediyor…
Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu geçtiğimiz hafta vizyona giren “Deliha-2” filminin başrol oyuncusu Gupse Özay!

Komik olarak duygusallığımı ve agresifliğimi gizliyorum…
Gupse Özay, herkesi mutlu etmeye çalıştığını ve bundan dolayı yorulduğunu itiraf etti.

Gupse Özay’dan Barış Arduç itirafı!
Gupse Özay, sürekli hareketli biri olmasına rağmen sevgilisi Barış Arduç’un yanında sakin kalmayı başardığını itiraf etti.

Egosuz erkek güldüren kadını tercih eder
Erkekler kahkaha attırmayı sever, kahkaha atmayı değil. O nedenle erkekler, eğlenceli kadını sevmez. Yalnız egosu olmayan erkek güldüren kadınla birlikte olmayı ister.

Kıskanç değilim!..
İlk tanıştığımızda Barış’ın burnu estetik mi diye düşünmüştüm
Hülya Avşar kıskanç olmadığını söyleyen Gupse Özay’a “Barış senle neden beraber oluyor?” sorusuna ünlü oyuncu “kadınlar tarafından beğenilen bir erkek galiba kıskanılmamayı tercih eder. Kıskanmak saçma, gitmek isterse doğrusunu bulmuştur” sözleriyle cevapladı.

Barış Arduç- Elçin Sangu yakıştırmalarına ne yanıt verecek?
Gupse Özay, sevgilisi Barış Arduç’un hem Kiralık Aşk’taki hem de Mutluluk Zamanı filmindeki partneri Elçin Sangu hakkında ilk kez konuştu. Sosyal medyadan kendisine gelen tepkiler karşısında neler yaşadığını anlattı.

Gupse Özay, Deliha-2 filmi için aldığı kiloları detoksla nasıl geri verdiğini anlattı.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

https://youtu.be/D2J-y3ZFSwA

Bir Hülya Avşar Sohbeti Program Bilgisi;

“Bir Hülya Avşar Sohbeti” cuma akşamı saat 00:15’te…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.