Bir Bebek Masalı izle 11 Mart 2018

Bir Bebek Masalı 11 Mart 2018, Bir Bebek Masalı izle, Bir Bebek Masalı 11 Mart, Bir Bebek Masalı bugün Hülya Kayhan yağlardan formülleri

Bir Bebek Masalı bugün; Duru bebeğin doğumuna tanıklık edeceğimiz Bir Bebek Masalı’ında Uzman Diyetisyen Aslıhan Küçük anne sütünü arttırmaya yardımcı tatlı tarifi verecek. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktoru Uzman Doktor Elif Gürkan tavsiyelerde bulunacak. Ayrıca bez değiştirme yarışmasında anneler 45 saniye içerisinde bebek bezi değiştirmeye çalışacak. Üstelik gözleri kapalı! Bakalım bu haftanın kazananı kim olacak?

Bir Bebek Masalı’nın “Bitkilerin Faydaları” bölümünde ünlü Eczacı-Aroma Terapi Uzmanı Hülya Kayhan, yağlardan elde ettiği isilik, pişik ve yeni doğan bebeklerde gaz problemi için formüllerini anlatacak.

Televizyonların yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konuklar olduğunu aktarmaya çalıştığınız wep sitemizde. Aslında en çok aranan hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden yayınlamış oldukları en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyicinin için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse aşağıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.