Beyaz TV Nuray Sayarı programı 21 Mayıs

Beyaz TV Nuray Sayarı

Beyaz TV Nuray Sayarı 21 Mayıs 2018 Nur Viral’in sunumuyla bugün ekrana geliyor. Nuray Sayarı Koç, Boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burç yorumları. Astroloji, Sağlık, Aşk, Güzellik, Psikoloji,Din… Hayatta Her Şey Var farkıyla, uzman konuklar eşliğinde ekranlara geliyor… Ekranların sevilen sunucusu Nur Viral “Hayatta Her Şey Var” diyor, alanlarında uzman konuklar canlı yayında karşınıza çıkıyor; eşsiz tarifler yapılıyor, merak edilen sorular cevap buluyor…

Beyaz TV Pazartesi Yayın Akışı

Düzenli olarak her gün Beyaz TV yayın akışını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Beyaz TV Yayın akışı 21.05.2018 tarihli yayın akışı bulunmaktadır. Yayın akışına saat kaçta ve bir önceki bölümlerin yayın tekrarı ne zaman ve saat kaçta hangi gün buradan bilgi edinebilirsiniz.

Beyaz TV
Beyaz TV

Beyaz TV Yayın Akışı 21 Mayıs 2018 – Pazartesi

06:30 Hızlı
07:45 İyi Ki Varsın
08:50 Söylemezsem Olmaz [canlı]
11:15 Hayatta Her Şey Var [canlı]
13:15 Beyaz Gazete [canlı]
14:30 Cennet Köşeler
16:00 Kurtlar Vadisi Pusu
18:30 Beyaz Ana Haber [canlı]
19:30 Frekans
21:15 Frekans
23:00 Derin Futbol

Hayatta Herşey Var sunucusu Nur Viral hakkında kısa bilgi; 

Beyaz TV Nuray Sayarı
Beyaz TV Nuray Sayarı

Nur Viral, istanbul doğumludur. Öğrenimini İstanbul’da yaptı ve Üniversite öğrenimini de İstanbul’da yaptı. Üsküdar Musiki ve Kadıköy Anadolu Musiki cemiyetlerinde ders aldı. Aynı zamanda bu Cemiyetlerin konserlerinde de sunuculuk yaptı. Diksiyon ve spikerlik eğitimi sonrasında radyo program ve sunucusu oldu.

Hayatta Herşey Var Astroloji uzmanı konuğu Nuray Sayarı hakkında kısa bilgi; 

Beyaz TV Nuray Sayarı
Beyaz TV Nuray Sayarı

Astrolog Nuray Sayarı, 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Kahireli ve 4 çocuklu bir ailenin en küçük kızı olan Nuray Sayar henüz 40 zatürre geçirmiş ve öldü olarak düşünülüp morga kaldırılmıştı.

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün yayınlanan en çok reyting yapan programları tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Beyaz TV Nuray Sayarı programı 21 Mayıs” için 3 yorum

 • 11 Haziran 2018 Pazartesi tarihinde, saat 11:54
  Permalink

  Ben Fatoş Merhaba 489 puan verdim bu habere

  Yanıtla
 • 11 Haziran 2018 Pazartesi tarihinde, saat 14:13
  Permalink

  Ben Emre Merhaba 88 puan verdim bu habere

  Yanıtla
 • 17 Haziran 2018 Pazar tarihinde, saat 08:50
  Permalink

  Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.