4 Kadın Zamanı 28 Ağustos 20184 Kadın Zamanı

4 Kadın Zamanı 28 Ağustos 2018, 4 Kadın Zamanı 28 Ağustos, 4 Kadın Zamanı 28 Ağustos 2018 izle, 4 Kadın Zamanı son bölüm izle.

28 Ağustos 2018

4 Kadın Zamanı saat kaçta?

4 Kadın Zamanı Saat : 09:30 – 12:15 (120 dakika)
Tür : Eğlence Kanal D Youtube Bölümleri : Buradan Bak

4 Kadın Zamanı bugün Seda Akgül, Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi sunumu ile yine canlı olarak Kanal D Kanalında ekranda oluyor. 4 Kadın Zamanı bugün saat kaçta ve bugün konuğu gibi aramalarınız için oluşturduğumuz sayfamızdan, umarız memnun olursunuz. bugünkü bölümü bilgileri sayfamıza öncelikle hoş geldiniz.

Yayın Akışı

Program Bilgisi

Seda Akgül, Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi ile Kanal D ekranlarında yeni bir eğlence programı başladı. Sabahları ekranda olan programda her şey masaya yatırılıyor, magazin, haber ve hayata dair her şey 4 kadın zamanı programında Kanal D’de.

4 Kadın Zamanı son bölüm Seda Akgül, Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi. Kanal D ekranında hafta içi her gün izleyenlerle oluyor.

Web Sayfamızda ne yapıyoruz?

TV Kanallarının yayın akışları Haftanın yedi günü hangi program saat kaçta ne oldu ve programda hangi konular işlendi konukları kimler gibi haberleri vermeye çalıştığımız wep sitemizde. Hafta içi her gün özellikle bugün yayınlanan en çok reyting yapan programları. Tekrar izlemek isteyen ziyaretçilerimiz için programları yapan kanallar kendi YouTube resmi kanallarından ve resmi sitelerinden en çok izlenen programları bugün full tek parça olarak tekrar izleyici için veriyorlar. Aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden herkese açık paylaşmaya uygun olan embed kodları ile izleyicilere hizmet vermeye çalışıyorlar.

4 Kadın Zamanı
4 Kadın Zamanı

Aslında yayın akışında hangi programlar var neler yaşandı merak ediliyor. Ama ziyaretçiler bölümleri tekrar izlemek istedikleri için bizde sizlere yardımcı olmak maksadıyla. Bu Hazırlamış olduğumuz web sitemizde Eğer bugün yayınlanmış olan programın videosu resmi kanallarından yayınlanırsa. Tekrardan konumuzu güncelleyerek sizlere izin verilen videoları paylaşmaya çalışıyoruz. Ancak her programı yayın akışını bir gün önceden sayfamızdan paylaştığımız için, yeni bölüm yayınlandıktan sonra resmi kanalları izin verirse bugün yukarıdan videoyu güncelliyoruz. Lütfen sitemizi takip de kalın bu konu hakkında görüşlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.